Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоміська громада» (код ЄДРПОУ: 04371147) був реорганізований і увійшов до складу Добромильської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новоміська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Олімпіада

Відбувся ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики, християнської етика, української мови та літератури

12-13 листопада 2016р. відбувся ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики, християнської етика, української мови та літератури.

Учні продемонстрували знання про Заповіді Божі, зміст притч, наводили приклади окремих історій зі Святого Письма, пояснювали християнсько-етичні поняття та наводили приклади до них. Учні добре справились з тестовими завданнями, труднощі виникали при виконанні завдань описового характеру.

Завдання з української мови були доступними і зрозумілими. Найбільше помилок було допущено при виконанні синтаксичного розбору речення. Завдання з української літератури містили надто велику кількість питань з теорії літератури.

Найскладнішими для учасників олімпіади виявились завдання з математики, оскільки найвищий відсоток виконання становить 35%.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування