Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоміська громада» (код ЄДРПОУ: 04371147) був реорганізований і увійшов до складу Добромильської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новоміська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Коротка мить від лінії воріт до сітки, що змушує серце битися частіше.

Коротка мить від лінії воріт до сітки,

що змушує серце битися частіше.

У четвер , 04 травня 2017 р. на базі футбольного майданчику села Нове Місто відбувся традиційний дитячий турнір з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів Новоміської ОТГ та Міженецької ОТГ, участь в якому взяли 6 команд , а саме 5 команд – Новоміської ОТГ (2 команди ЗСШ І-ІІІ ст. с.Нове Місто , 1 команда ЗСШ І-ІІ ст. с.Боневичі , 1 команда ЗСШ І-ІІ ст. с.Грушатичі , ЗСШ І-ІІ ст. с.Конів) та 1 команда – Міженецької ОТГ .

Відкриття розпочала головний спеціаліст відділу з питань освіти та культури Новоміської сільської ради Куляс Олена Володимирівна , яка всіх присутніх привітала із початком Спартакіади з футболу побажала всім успіху, оптимізму , цілеспрямованості та досягнення заданої мети . З вітальним словом звернулася до всіх присутніх заступник з навчально-виховної роботи ЗСШ І-ІІІ ст. с.Нове Місто Полюга Людмила Василівна , яка наголосила , що взявши участь – це вже кожного з вас перемога .

Світ спорту різноманітний і захоплюючий . Яким би видом спорту незахоплювалася людина , вона ніколи не залишиться байдужою до цієї чудової гри. Дійсно , у якого виду спорту стільки прихильників? Без перебільшення можна сказати : той, хто полюбив футбол залишиться вірним йому завжди. Зародившись в далекій Англії , він впевнено прямує по світу , дарує людям щасливі миттєвості , радість спілкування .

З ініціативи учителя ЗСШ І-ІІІ ст. с.Нове Місто фізичної культури Ситика Володимира Васильовича , дирекції школи та допомозі при організації відділу з питань освіти та культури Новоміської сільської ради  було проведено між громадами турнір з міні футболу серед команд шкіл які належать громадам . 

Змагання проходили у форматі шість польових гравців та воротар. Усі ігри відбувалися на полі головної спортивної споруди громади – стадіону «Горизонт» . Тож, важко навіть уявити собі , яке задоволення отримали учасники та глядачі цих змагань. Адже 42 юних футболістів-школярів мали змогу оцінити високу якість поля , де проводяться матчі серед команд загальноосвітніх навчальних закладів двох громад .  

В напруженій та цікавій боротьбі перемогу здобули усі команди , а от І місце здобула команда ЗСШ І-ІІІ ст. с.Нове Місто , ІІ місце – ЗСШ І-ІІ ст. с.Конів та ІІІ місце – ЗСШ І-ІІ ст. с.Грушатичі , які нагороджені кубками та дипломами відділу з питань освіти та культури Новоміської сільської ради . Всі інші команди , нагороджені подяками та солодощами .

Велика вдячність депутату сільської ради Максиму Юрію за виділені кошти для закупівлі кубків та солодощів для учасників Спартакіади .

Всі присутні отримали масу позитиву , навіть гроза не завадила гравцям боротися і стати кращими серед кращих . 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування