Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоміська громада» (код ЄДРПОУ: 04371147) був реорганізований і увійшов до складу Добромильської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новоміська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Гра «Сокіл» («Джура») .

 Гра «Сокіл»  («Джура») .

 

Вперед, без вагань, до запеклого бою,

Ми вдачі бажаємо кожному рою.

Не буде тернистою ваша дорога,

Чекає попереду вас перемога.

15  травня  на стадіоні «Горизонт» центру Новоміської громади  пройшла  Всеукраїнська дитячо-юнацька  військово-патріотична гра «Сокіл»  («Джура») , у якому взяли участь 7 команд (роїв) Новоміської та Міженецької об′єднаних територіальних громад  . Гра покликана виховувати молодь у національно-патріотичному дусі на основі козацьких традицій. Попри те , що ця гра проводиться в Україні уже понад десять років, у нашій громаді  такої масовості вона набрала вперше .

Метою  цієї  дитячо - юнацької військово - спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»)  є  виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно - патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної  роботи тощо.

Розпочалася гра спільним злагодженим виконанням державного гімну, підняттям прапора України та спільною молитвою настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Нове Місто о.Кирила  , усіх учасників команд (роїв) , учителів , і всіх присутніх .

Її учасників привітали керівник відділу з питань освіти та культури Галина Богданівна Саврей , головний спеціаліст відділу Олена Володимирівна Куляс , директор школи Мирослава Михайлівна Баціц та заступник директора з виховної роботи Оксана Ярославівна Гиз .

Команди змагалися у різних конкурсах : стройовий впоряд , гра «Відун»  , кидання м’яча в ціль , силове змагання «Перетягування линви»  , «Смуга перешкод»  , гра «Рятівник»  . Усі учасники отримали масу позитиву , але підсумки підведені суддівською лавою і визначено кращі із кращих :

І місце зайняла команда (рій)   (Міженецька ОТГ) ;

ІІ місце зайняла команда (рій)   (Новоміська ОТГ) ;

ІІІ місце зайняла команда (рій)   (Новоміська ОТГ) ;

ІІІ місце зайняла команда (рій)   (Новоміська ОТГ) .

Кожна команда (рій) була нагороджена сувенірами , солодощами та грамотою відділу з питань освіти та культури Новоміської сільської ради .

Команди гри «Сокіл» («Джура») її судді , штаб смакували кулішем та смаженою картоплею , які приготовлені у польових умовах учителем фізичного виховання ЗСШ  І-ІІ ст. с.Боневичі  Брудка Е.

 Наша пам'ять про славне минуле українського війська повинна завжди підкріплюватися добрими та корисними справами. Ми як і козаки, маємо залишити в житті по собі добрий слід.

Історія кожного народу має свої символи й атрибути. Народним символом України є славні сторінки героїчного минулого часів козаччини.

Сьогодні ми на одну мить поринули у далеке минуле нашої України й помандрували козацькими стежками.

Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості, ініціативності.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування