Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоміська громада» (код ЄДРПОУ: 04371147) був реорганізований і увійшов до складу Добромильської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новоміська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Екскурсійна поїздка в м.Львів

    Є місця, де сучасне легко сплітається з минулим. Саме таким місцем можна вважати Львів, адже його самобутність та оригінальність створили певний ідеальний образ міста-музею, де знаходиться безліч пам'яток культури України.

    У суботу, 02 грудня 2017року, учні четвертого класу ЗСШ І-ІІ ступенів села Чижки у супроводі вчителя Фаль Галини Богданівни та місцевого пароха отця Володимира Нестера, вирушили до Львова, щоб насолодитись чудовою програмою розважальних заходів.

     Весела компанія дружньо вирушила в цирк на виставу «Слон та сильні люди». Дитячі очі світились від радості побачити карколомні трюки повітряних акробатів, клоунів, дресерованих собачок та слонихи Майї.

    У залі з тьмяним світлом, яскравими декораціями, артистами, тваринками, чарівною музикою, діти відчули себе так, немов потрапили в казку.

    Для деяких маленьких глядачів цей похід у цирк був першим у житті. Тому й не дивно, що всі залишились у захваті від побаченого та надовго запам'ятали цю поїздку.

    Сьогодні, у важких для кожного час, є мало людей, які стараються допомогти іншим. Але ці слова не про нашого отця Володимира Нестера, який з радістю допоможе та відгукнеться на будь-яке прохання.

    У дні, коли дорослі та малі чекають на дива, завдякуючи о. Володимиру і відбулася поїздка-екскурсія у Львів.

    Учні та батьки четвертого класу висловлюють щиру подяку Вам, отче. Напередодні свята Миколая бажаємо міцного здоров'я,Божого благословення та щедрих подарунків від Миколая.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування