Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоміська громада» (код ЄДРПОУ: 04371147) був реорганізований і увійшов до складу Добромильської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новоміська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Благодійна акція

Акція «Отчий ліс»

У суботу, 22 квітня, на території історичного Лаврівського монастиря Св. Онуфрія, що в Старосамбірському районі Львівської області, має продовжилася традиційна акція «Отчий ліс».

Новоміська ОТГ  вже постіль рік у рік бере участь у благодійній акції   «Отчого лісу» в тому, що вона присвячується дітям-інвалідам. У рамках культурно-мистецької програми відбудеться благодійна акція «Україна починається з тебе», в яку включено благодійну лотерею та благодійний ярмарок. Тут свої вироби презентуватимуть митці-благодійники та діти з особливими потребами.

Виручені кошти спрямують на придбання спеціального медичного обладнання для дитячого відділення Старосамбірської ЦРЛ, а гроші, зароблені дітьми-інвалідами, вони використають для власних потреб.

Започаткована Старосамбірською районною радою Львівської області акція «Посади Отчий ліс» переросла у добру традицію. Вона котрий рік поспіль проводиться у першу суботу після Великодня біля найдревнішої духовної скарбниці України – Святоонуфріївського монастиря, що в селі Лаврів.

Для участі в «Отчому лісі» з різних куточків завжди з’їжджаються вихідці Прикарпаття. Акція стає своєрідним містком єднання поколінь з рідним краєм. Але основна її мета – посадка молодих саджанців під майбутній ліс. Цьогоріч серед хвойних, цінних листяних порід будуть висаджені й дерева, привезені з малих батьківщин видатних постатей, які своїм життям прославили себе та Україну.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування